Select Page

De paashaas gaat trouwen en strooit met chocolade

De paashaas gaat trouwen en strooit met chocolade

De Winkeliersvereniging Deurne Centrum organiseert momenteel tijdens deze vakantie een evenement voor kinderen. In 15 deelnemende handelszaken in het centrum van Deurne kunnen kinderen kleurplaten ophalen.

Het zijn niet zomaar kleurplaten: het gaat om de voorbereidingen van een bijzonder huwelijk, want… meneer paashaas stapt in het huwelijksbootje met mevrouw paashaas. Op woensdag 16 april om 14u. geven de paashazen elkaar het ja-woord in het districtshuis van Deurne. Kinderen en hun ouders zijn welkom om deze huwelijksceremonie in de trouwzaal bij te wonen. Na de plechtigheid volgt een feestelijke tocht langs de handelaars van Deurne Centrum, waar ze paaseitjes zullen uitdelen aan jong en oud.

Kleurplaten als versiering

Kinderen worden uitgenodigd om kleurplaten op te halen in de deelnemende winkels. De ingekleurde tekeningen kunnen worden ingediend via de brievenbus van het districtshuis. Op 16 april selecteert het kersverse paaskoppel de mooiste en meest liefdevolle inzendingen. Er zijn verschillende chocoladepakketten te winnen, met als absolute topprijs een paashaas volledig uit chocolade van maar liefst 55 cm (!) hoog.

Praktisch

  • Kleurplaten ophalen: bij deelnemende handelszaken in Deurne Centrum (zie lijst hieronder)
  • Inleveren tekeningen: t.e.m. 16 april in de brievenbus van het districtshuis (of onthaal)
  • Huwelijk paashaas: woensdag 16 april om 14.00 uur in de trouwzaal van het districtshuis. Iedereen welkom
  • Rondgang met paaseitjes: van 14.00 tot 17.00 uur langs de deelnemende handelaars en kasteel Rivierenhof
  • Prijzen: chocoladepakketten, hoofdprijs = chocoladepaashaas van 55 cm

Deelnemende handelszaken:

  1. Aluna
  2. Argenta Deurne Noord
  3. Bakerville’s
  4. Bar Kotee
  5. Bistro Louis
  6. Blanca Downtown
  7. Bubble Tea
  8. Café Den Witte Hert
  9. Café Volksvriend
  10. Hairroom Van Wauwe
  11. Leonidas Deurne
  12. Lovely Hair Salon
  13. Taverne New Arena
  14. Taverne Ter Rivierenhof
  15. Zout en Zoet

About The Author

mm

Wilfried Defillet schrijft al jaren als freelance-journalist en was o.a. correspondent van GvA voor het district Deurne. Hij werkt mee aan buurtbladen zoals 't Vliegerke en Borgerblad

Leave a reply

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Het weer

Antwerp
Partly Cloudy
06:2120:58 CEST
Feels like: 6°C
Wind: 6km/h NE
Humidity: 90%
Pressure: 1021.67mbar
UV index: 0

(advertenties)